Haber
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, Sapanca Gençlerspor maçının hazırlıklarına başladı
![](https://mut-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/anadolu-universitesi-spor-kulubu-sapanca-genclerspor-macinin-hazirliklarina-basladi-T9vCDNw3.webp)
Eskişehir Anadolu Üniversitesi SporKulüp Futbol Takımı, yaptığı antrenmanla Sapanca Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, 2 hafta önce yeni dönem çalışmaları kapsamında Dumlupınar Stadı’nda Belediye Kütahyaspor ile yaptığı hazırlık maçında 3-1 mağlup olurken, geçen hafta da Eskişehir Demirspor ile oynadığı hazırlık maçını 2-0 kazandı.
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, TFF 3. Lig’in ilk haftasında oynayacak olan Sapanca Gençlerbirliği müsabakası için de çalışmalara başladı. – ESKİŞEHİR