Teknoloji

Elon Musk, Mark Zuckerberg’e Konu Gönderdi: “O Bile Paylaşım Yapmıyor!”

Son yılların en tartışmalı isimlerinden biri Elon Musk, uzun süre büyük yıldız olduğu Twitter’ı satın aldı ve ardından platformun adını X olarak değiştirdi. Musk, katıldığı bir programda X’in en büyük rakibi olarak gösterilen Threads’le dalga geçmeyi ihmal etmedi.

ABD’nin tanınmış ve tartışmalı podcast yayınları arasında Joe Rogan Deneyimi Daha önce katıldığı ve uyuşturucu kullandığı podcast’e konuk olan Elon Musk, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Musk, Meta ile ilgili sorulara oldukça alaycı cevaplar vermeyi tercih ederken aynı zamanda Threads’in de sessiz kalmasına neden oldu. bir referans yaptı.

“Zuck bile paylaşım yapmıyor”

 

Aslında Threads katılım rekoru kırılarak piyasaya sürüldü ancak Musk, uygulamayı Joe Rogan’ın hayata geçirdiğini söyledi. “Hayalet kasaba”olarak tanımladıktan sonra “Evet, korkutucu derecede sessizdedi X’in rakibine. Bir anlamda gelen pası değerlendirme fırsatını kaçırmadı. Musk sözlerine şöyle devam etti: ” Söylemek istedim, Zuck bile paylaşım yapmıyor . Kendi uygulamanızı kullanmanız gerekir.” o devam etti.

Zuckerberg’in Konu profili Baktığımızda aslında uygulamayı kullandığını ancak Musk gibi sürekli paylaşım yapmadığını görüyoruz. Zuckerberg’in Facebook’ta da benzer bir yaklaşıma sahip olduğu göz önüne alındığında, bu daha çok kişisel bir tercih gibi görünüyor. Zuckerberg genellikle haftada bir veya iki haftada bir platformda bir şeyler yayınlıyor. Meta’nın kurucusu platforma en son beş gün önce katılmıştı. GIF’leri ve anketleri kullanmaÖzelliklerinin geleceği hakkında bir gönderi paylaştı.

hisarcik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu