Haber

Fernando Muslera “Artık Bu Çok Fazla” Diyerek Yalan Haber Ortaya Koydu!

Galatasaray’ın efsane kalecisi Fernando Muslera, hakkında çıkan haberlere isyan etti. Haberde Fernando Muslera’nın uçakta parfümünü kaybettiği söylendi. Arkadaşlarının nezaket gereği parfümünü sakladığını düşünen Muslera’nın, parfümünün gerçekten kaybolduğunu anlayınca ortalığı karıştırdığı söylendi. Fernando Muslera bu haberlere kayıtsız kalmadı.

Galatasaray kaptanı Fernando Muslera hakkında çıkan yalan haberlere isyan etti. Bugün birçok internet sitesine konu olan haberde Muslera’nın uçağı mahvettiği iddia edildi.

Haberde, Fernando Muslera’nın arkadaşlarının şaka olsun diye parfümünü sakladığı ancak parfümünün gerçekten kaybolduğunu anlayınca uçakta büyük kavgalara neden olduğu yazıldı.

Hatta haberlerde Fernando Muslera’nın dolandırıcılık nedeniyle çok gergin olduğu ve moralinin çok bozuk olduğu iddia edilmişti.

Uruguaylı kaleci, “yeter artık” dediği paylaşımında taraftarlara içini döktü.

Fernando Muslera: “Bundan önce hakkımda çok iddialar atıldı, hepsine güldüm ama bu çok fazla. Benim, takım arkadaşlarımın, kulübümüzün ve değerli taraftarlarımızın tek hedefi önümüzdeki 90 dakika.” söz konusu

Galatasaray, 30 Mayıs Salı günü saat 20:00’de Ankaragücü ile karşılaşacak. Galatasaray 3 puan alırsa şampiyonluk ilan edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu